Granule Mazuri

190,00 999,00 

Granule pro býložravé želvy Mazuri jsou připraveny jako plnohodnotná strava se všemi potřebnými vitamíny a minerály. My je přesto doporučujeme spíše jako doplněk v zimních měsících, nebo krmení když želvu na pár dní opouštíte, protože čerstvou či sušenou přírodní stravu podle nás nejde nahradit.

ks
Kategorie:

Popis

Granule Mazuri mají vysoký obsah vlákniny, přirozený obsah vitamínu E a je určené pro býložravé želvy. Výrobcem doporučený denní příjem by neměl přesáhnout 4 procenta hmotnosti želvy, záleží ale také na jejím věku a aktivitě. Pro lepší příjem je možné granule máčet ve vodě, není to ale vždy nutné. Prodáváme je v balení s váhou 250 a 500 gramů.

Námi vyráběná terária, želvária či chcete-li želví stoly pro suchozemské želvy, si může prohlédnout zde, nebo na našem instagramu.

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Ingredience

Mleté sójové slupky, mletá kukuřice, loupaná sójová moučka, mletý oves, pšeničná krupice, třtinová melasa, dehydrovaná moučka z vojtěšky, pšeničné klíčky, fosforečnan vápenatý, sójový olej, pivovarské sušené kvasnice, uhličitan vápenatý, sůl, DL-methionin, cholinchlorid, pyridoxin hydrochlorid, d-alfa tokoferyl, acetát (vitamín E), cholekalciferol (vitamín D3), biotin, komplex menadion bisulfitu sodného (vitamín K), pantothenát vápenatý, oxid manganatý, oxid zinečnatý, uhličitan železnatý, doplněk vitamínu A, kyselina listová, doplněk riboflavinu, konzervované směsi tokoferolů, extrakt z rozmarýnu, kyselina nikotinová, kyselina citronová, doplněk vitamínu B12, thiamin mononitrát, síran měďnatý, L-lysin, zinek, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný, uhličitan kobaltnatý.