Želva vroubená (Testudo marginata)

1 350,00 

Každá želva vyžaduje určitou péči, kterou vám při prodeji vysvětlíme. Děláme to rádi, protože želvy chováme řadu let a bez nadsázky jsou velkou součástí našich životů. I proto při jejich prodeji trváme na osobním setkání a nepoužíváme žádný typ rozvozu. Umožňuje nám to vás osobně poznat a předat ty zkušenosti, o kterých si myslíme, že jsou skutečně důležité.

Proto je i při on-line objednávce možný pouze osobní odběr s platbou na místě v hotovosti, nebo okamžitým bankovním převodem. Pokud chcete objednat i další produkty s doručením nebo platbou on-line, rozdělte prosím zboží na samostatné objednávky.

ks

Popis

Želvy vroubené, latinsky Testudo marginata, jsou charakteristické výčnělky na okraji krunýře. Jako všechny suchozemské želvy potřebují pro správný vývoj vhodné prostředí s dostatečným přístupem k UVB světlu, které napodobuje sluneční záření a je klíčové pro jejich zdraví

Tyto želvy jsou ideální pro milovníky zvířat, kteří hledají nenáročného a přitom fascinujícího mazlíčka. Přestože jde o menší druh želv, mohou se dožít i přes 100 let, což z nich dělá dlouholeté a oddané společníky.

Zároveň jde o chráněné živočichy, proto má každá želva svůj vlastní registrační doklad neboli CITES, který zaručuje legální původ a chov a jehož náležitosti vám samozřejmě také vysvětlíme.

Budeme rádi, když s námi budete sdílet vaše zkušenosti a radosti z života s těmito úžasnými tvory.

Námi vyráběná terária, želvária či chcete-li želví stoly pro suchozemské želvy, si může prohlédnout zde, nebo na našem instagramu.

 

Další informace

Druh

Testudo marginata

Rok narození

2022, 2023