Želva žlutohnědá (Testudo graeca)

1 350,00 

Každá želva vyžaduje určitou péči, kterou vám při prodeji vysvětlíme. Děláme to rádi, protože želvy chováme řadu let a bez nadsázky jsou velkou součástí našich životů. I proto při jejich prodeji trváme na osobním setkání a nepoužíváme žádný typ rozvozu. Umožňuje nám to vás osobně poznat a předat ty zkušenosti, o kterých si myslíme, že jsou skutečně důležité.

Proto je i při on-line objednávce možný pouze osobní odběr s platbou na místě v hotovosti, nebo okamžitým bankovním převodem. Pokud chcete objednat i další produkty s doručením nebo platbou on-line, rozdělte prosím zboží na samostatné objednávky.

ks

Popis

Želvy žlutohnědé, latinsky Testudo Graeca, jsou obdivovány pro svůj působivý vzhled, včetně charakteristických vzorů na krunýři. Jako všechny suchozemské želvy potřebují pro správný vývoj vhodné prostředí s dostatečným přístupem k UVB světlu, které napodobuje sluneční záření a je klíčové pro jejich zdraví

Tyto želvy jsou ideální pro milovníky zvířat, kteří hledají nenáročného a přitom fascinujícího mazlíčka. Přestože jde o menší druh želv, mohou se dožít i 80 let, což z nich dělá dlouholeté a oddané společníky.

Zároveň jde o chráněné živočichy, proto má každá želva svůj vlastní registrační doklad neboli CITES, který zaručuje legální původ a chov a jehož náležitosti vám samozřejmě také vysvětlíme.

Budeme rádi, když s námi budete sdílet vaše zkušenosti a radosti z života s těmito úžasnými tvory.

Námi vyráběná terária, želvária či chcete-li želví stoly pro suchozemské želvy, si může prohlédnout zde, nebo na našem instagramu.

Další informace

Druh

Testudo graeca

Rok narození

2022, 2023